English  |  Shqip
 
 
 
Qyteti
Tipi objektit
Sip. m2
-
Specifikime
Monedha
Cmimi
-
Per
 
Objekt 1800 m2
Objekti ndodhet ne autostraden Tirane-Durres ne vijen e pare
Shitje 2100000 Euro
Apartament 103.4 m2
Rruga Ndre Mjeda
Shitje 114000 Euro
Toke Industriale 10000 m2
Autostrada Tirane Durres
Qera Monthly 4000 Euro
Apartament 307 m2
Pallat i ri prane Universitetit Juridik
Shitje 650000 Euro
Vile 210 m2
Kompleks vilash rezidenciale ne zonen e Gjirit te Lalezit
Qera Monthly 3000 Euro
Apartament 353.60 m2
Bulevardi Zhan D Ark
Shitje 380000 Euro
Vile 694 m2
Kompleksi Rezidencial me vila ne Lunder
Shitje 950000 Euro
Magazine 1560 m2
Autostrada Tirane-Durres
Shitje 1150000 Euro
 
Sherbime & Info e-Brochure Harta e Tiranes Projekte te reja
 
Jap me qera
Shes
Sherbimet Tona
Pėrditėsohu Online
Harta e Tiranes dhe Cmimet Fiskale 2017