Detaje të pronës     For rent

 • Lokalizimi: Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri ne Bulevardin Zhan D Ark, prane Gjimnazit Ismail Qemali
 • Tipi: Apartament 2+1+A
 • Sip. Total: 120m2
 • Dhoma: 2
 • Ballkone: 2
 • Tualete: 2
 • Ashensorë: 2
 • Kati: 3
 • Total Kate: 9
 • Faza: I Ri i perfunduar
 • Orientimi: Jug-Perendim
 • ID: 2009101665527
 • Opsione: nyjegatimi, mobiluar, aircondition, tv, lavatrice, sobe, ashensor, frigorifer, termoizolim, shkalle me ndricim natyral,

350 Euro në muaj

Apliko për pronën
Shiko prona të tjera

Keni pronë për shitje
apo për qira?

Dërgoni të dhënat tuaja
dhe agjentët tanë do t'ju
kontaktojnë menjëherë.

Plotësoni formën

Apliko për këtë pronë

X

Shisni ose jepni me qira pronën

X

Jepni me qira pronën tuaj

X