Detaje të pronës     For rent

 • Lokalizimi: Apartamenti ndodhet ne pallat te ri ne qender te zones se Bllokut
 • Tipi: Apartament 3+1+A
 • Sip. Total: 130m2
 • Dhoma: 3
 • Ballkone: 1
 • Tualete: 2
 • Ashensorë: 1
 • Kati: 4
 • Total Kate: 9
 • Faza: I Ri i perfunduar
 • Orientimi: Veri-Jug-Lindje
 • ID: 2010042814853
 • Opsione: nyjegatimi, mobiluarpjeserisht, 24uje, telefon, internet, tv, satellitetv, lavatrice, sobe, frigorifer, lavastovilje, chiller, shkalle me ndricim natyral,

1,200 Euro në muaj

Apliko për pronën
Shiko prona të tjera

Keni pronë për shitje
apo për qira?

Dërgoni të dhënat tuaja
dhe agjentët tanë do t'ju
kontaktojnë menjëherë.

Plotësoni formën

Apliko për këtë pronë

X

Shisni ose jepni me qira pronën

X

Jepni me qira pronën tuaj

X