Detaje të pronës     For rent

 • Lokalizimi: Ndodhet prane Liqenit te Tiranes
 • Tipi: Apartament 2+1+A
 • Sip. Total: 108m2
 • Dhoma: 2
 • Ballkone: 2
 • Tualete: 1
 • Ashensorë: 1
 • Kati: 5
 • Total Kate: 7
 • Faza: I Ri i perfunduar
 • Orientimi: Veri-Perendim
 • ID: 1539167174807
 • Opsione: nyjegatimi, mobiluar, aircondition, tv, lavatrice, sobe, ashensor, frigorifer, parkim, termoizolim, shkalle me ndricim natyral, ashensor ne parking,

650 Euro në muaj

Apliko për pronën
Shiko prona të tjera

Keni pronë për shitje
apo për qira?

Dërgoni të dhënat tuaja
dhe agjentët tanë do t'ju
kontaktojnë menjëherë.

Plotësoni formën

Apliko për këtë pronë

X

Shisni ose jepni me qira pronën

X

Jepni me qira pronën tuaj

X