Detaje të pronës     For rent

 • Lokalizimi: Ne hyrje te Parkut te Madh te Tiranes
 • Tipi: Apartament 2+1+G
 • Sip. Total: 122m2
 • Dhoma: 2
 • Ballkone: 2
 • Tualete: 2
 • Ashensorë: 1
 • Kati: 3
 • Total Kate: 11
 • Faza: I Ri i perfunduar
 • Orientimi: Veri-Lindje
 • ID: 1576868566798
 • Opsione: parkim, chiller, termoizolim, ashensor ne parking,

1,000 Euro në muaj

Shitur
Shiko prona të tjera

Keni pronë për shitje
apo për qira?

Dërgoni të dhënat tuaja
dhe agjentët tanë do t'ju
kontaktojnë menjëherë.

Plotësoni formën

Apliko për këtë pronë

X

Shisni ose jepni me qira pronën

X

Jepni me qira pronën tuaj

X