Detaje të pronës     For rent

 • Lokalizimi: Prane Parkut Olimpik te Tiranes
 • Tipi: Apartament 3+1+A
 • Sip. Total: 137m2
 • Dhoma: 3
 • Ballkone: 1
 • Tualete: 2
 • Ashensorë: 1
 • Kati: 7
 • Total Kate: 8
 • Faza: I Ri i perfunduar
 • Orientimi: Veri-Lindje-Perendim
 • ID: 1583325790313
 • Opsione: nyjegatimi, aircondition, parkim,

800 Euro në muaj

Apliko për pronën
Shiko prona të tjera

Keni pronë për shitje
apo për qira?

Dërgoni të dhënat tuaja
dhe agjentët tanë do t'ju
kontaktojnë menjëherë.

Plotësoni formën

Apliko për këtë pronë

X

Shisni ose jepni me qira pronën

X

Jepni me qira pronën tuaj

X