Detaje të pronës     For sale

 • Lokalizimi: Kompleksi Rezidencial Lake View
 • Tipi: Apartament 3+1+A
 • Sip. Total: 158.4m2
 • Dhoma: 3
 • Sip. Banimi: 134.5m2
 • Ballkone: 1
 • Tualete: 2
 • Ashensorë: 3
 • Kati: 8
 • Total Kate: 17
 • Faza: I Ri i perfunduar
 • Shiko Planimetrine
 • Orientimi: Jug
 • ID: 1622544960491
 • Opsione: ashensor, parkim, termoizolim, shkalle me ndricim natyral, ashensor ne parking,

1,900 Euro / m2

Shitur
Shiko prona të tjera

Keni pronë për shitje
apo për qira?

Dërgoni të dhënat tuaja
dhe agjentët tanë do t'ju
kontaktojnë menjëherë.

Plotësoni formën

Apliko për këtë pronë

X

Shisni ose jepni me qira pronën

X

Jepni me qira pronën tuaj

X