Detaje të pronës     For sale

 • Lokalizimi: Rruga Peti, prane Liqenit te Thate
 • Tipi: Apartament 2+1+G
 • Sip. Total: 315m2
 • Dhoma: 2
 • Sip. Garazhi: 120m2
 • Sip. Veranda: 75m2
 • Tualete: 3
 • Ashensorë: 1
 • Kati: 6
 • Total Kate: 6
 • Faza: I Ri i perfunduar
 • Shiko Planimetrine
 • Orientimi: Lindje
 • ID: 1644521198642
 • Opsione: hipoteke, nyjegatimi, mobiluar, ngrohje, aircondition, oxhak, lavatrice, sobe, ashensor, frigorifer, lavastovilje, parkim, chiller, termoizolim, shkalle me ndricim natyral, ashensor ne parking,

0 Euro

Shitur
Shiko prona të tjera

Keni pronë për shitje
apo për qira?

Dërgoni të dhënat tuaja
dhe agjentët tanë do t'ju
kontaktojnë menjëherë.

Plotësoni formën

Apliko për këtë pronë

X

Shisni ose jepni me qira pronën

X

Jepni me qira pronën tuaj

X