Detaje të pronës     For sale

 • Lokalizimi: Rruga Faik Konica, Lion Park Residence
 • Tipi: Apartament 2+1+A
 • Sip. Total: 160.25m2
 • Dhoma: 2
 • Sip. Banimi: 127.57m2
 • Ballkone: 1
 • Tualete: 2
 • Ashensorë: 4
 • Kati: 6
 • Total Kate: 13
 • Faza: I Ri per prenotim
 • Shiko Planimetrine
 • Orientimi: Jug
 • ID: 1650390665925
 • Opsione: ashensor, termoizolim, shkalle me ndricim natyral, ashensor ne parking,

0 Euro

Shitur
Shiko prona të tjera

Keni pronë për shitje
apo për qira?

Dërgoni të dhënat tuaja
dhe agjentët tanë do t'ju
kontaktojnë menjëherë.

Plotësoni formën

Apliko për këtë pronë

X

Shisni ose jepni me qira pronën

X

Jepni me qira pronën tuaj

X