Detaje të pronës     For sale

 • Lokalizimi: Rruga Eduard Mano, prane Kopeshtit Zoologjik
 • Tipi: Apartament 3+1
 • Sip. Total: 125.28m2
 • Dhoma: 3
 • Sip. Banimi: 106.9m2
 • Ballkone: 1
 • Tualete: 2
 • Ashensorë: 2
 • Kati: 4
 • Total Kate: 8
 • Faza: I Ri per prenotim
 • Shiko Planimetrine
 • Orientimi: Veri-Lindje
 • ID: 523327052593232

232,000 Euro

Shitur
Shiko prona të tjera

Keni pronë për shitje
apo për qira?

Dërgoni të dhënat tuaja
dhe agjentët tanë do t'ju
kontaktojnë menjëherë.

Plotësoni formën

Apliko për këtë pronë

X

Shisni ose jepni me qira pronën

X

Jepni me qira pronën tuaj

X