Detaje të pronës    

 • Lokalizimi: Midis ish Bllokut dhe zones se Parkut Artificial
 • Tipi: Apartament 3+1+G
 • Sip. Total: 161m2
 • Dhoma: 3
 • Ballkone: 1
 • Tualete: 2
 • Ashensorë: 1
 • Kati: 4
 • Total Kate: 6
 • Faza: I Ri i perfunduar
 • Shiko Planimetrine:   1
 • Orientimi: Lindje-Perendim
 • ID: 20090723112825
 • Opsione: hipoteke, nyjegatimi, mobiluar, ngrohje, aircondition, 24uje, telefon, tv, satellitetv, lavatrice, sobe, ashensor, frigorifer, parkim,

400,000 Euro

Apliko për pronën
Shiko prona të tjera

Apliko për këtë pronë

X

Shisni ose jepni me qira pronën

X

Jepni me qira pronën tuaj

X