Detaje të pronës    

 • Lokalizimi: Prane Minibashkise 1 dhe 2, 400 m nga Shkolla e Baletit
 • Tipi: Apartament 2+1+A
 • Sip. Total: 72m2
 • Dhoma: 2
 • Tualete: 1
 • Kati: 4
 • Total Kate: 5
 • Faza: Ekzistues
 • Orientimi: Lindje-Perendim
 • ID: 2015011920404
 • Opsione: hipoteke, nyjegatimi, mobiluar, aircondition, tv, lavatrice, sobe, frigorifer,

82,000 Euro

Apliko për pronën
Shiko prona të tjera

Apliko për këtë pronë

X

Shisni ose jepni me qira pronën

X

Jepni me qira pronën tuaj

X