Detaje të pronës    

 • Lokalizimi: Apartament prane Minibashkise 1 dhe 2
 • Tipi: Apartament 2+1+A
 • Sip. Total: 79m2
 • Dhoma: 1
 • Ballkone: 1
 • Tualete: 1
 • Ashensorë: 1
 • Kati: 6
 • Total Kate: 9
 • Faza: I Ri i perfunduar
 • Orientimi: Veri-Perendim
 • ID: 1519824137371
 • Opsione: hipoteke,

79,000 Euro

Apliko për pronën
Shiko prona të tjera

Apliko për këtë pronë

X

Shisni ose jepni me qira pronën

X

Jepni me qira pronën tuaj

X