Detaje të pronës    

 • Lokalizimi: Prane Rr. Durresit dhe qendres se Tiranes
 • Tipi: Apartament 2+1+G
 • Sip. Total: 100m2
 • Dhoma: 2
 • Ballkone: 1
 • Tualete: 1
 • Ashensorë: 2
 • Kati: 5
 • Total Kate: 9
 • Faza: I Ri i perfunduar
 • Orientimi: Veri-Lindje
 • ID: 1559565218249
 • Opsione: nyjegatimi, mobiluar, aircondition, tv, lavatrice, sobe, ashensor, frigorifer,

Monthly 500 Euro

Apliko për pronën
Shiko prona të tjera

Apliko për këtë pronë

X

Shisni ose jepni me qira pronën

X

Jepni me qira pronën tuaj

X