Detaje të pronës    

 • Lokalizimi: Apartament prane Kopeshtit Botanik
 • ID: 1548355650161
 • Tipi: Apartament
 • Sip. Total: 109m2
 • Ballkone: 2
 • Tualete: 2
 • Ashensorë: 1
 • Kati: 3
 • Total Kate: 5
 • Faza: I Ri i perfunduar
 • Orientimi: Veri-Jug-Lindje-Perendim
 • Specifikime: 2+1+A
 • Opsione: nyjegatimi, mobiluar, ngrohje, aircondition, tv, lavatrice, sobe, ashensor, frigorifer, lavastovilje, parkim, termoizolim, shkalle me ndricim natyral,

Monthly 1,100 Euro

Apliko për pronën
Shiko prona të tjera

Ne menaxhojmë më shumë se 6000 prona

Harta me çmimet fiskale 2017

Eksperienca jonë nder vite për tregun aktual si dhe për perspektivën e zhvillimit në fusha të ndryshme na ka dhënë njohuri për të plotësuar hartën e parë dhe të vetme Interaktive të Tiranës me çmime të sugjeruara për secilën zone.

Apliko për këtë pronë

X

Shisni pronën tuaj

X

Jepni me qira pronën tuaj

X