Detaje të pronës     For sale

 • Lokalizimi: Autostrada Tirane- Elbasan prane mbikalimit te Saukut
 • Tipi: Shtepi Private
 • Sip. Total: 166.68m2
 • Dhoma: 2
 • Sip. Toke: 395m2
 • Tualete: 1
 • Total Kate: 1
 • Faza: I Ri i perfunduar
 • Orientimi: Jug-Perendim-Lindje
 • ID: 1645870105243
 • Opsione: hipoteke, parkim, shkalle me ndricim natyral,

135,000 Euro

Apliko për pronën
Shiko prona të tjera

Keni pronë për shitje
apo për qira?

Dërgoni të dhënat tuaja
dhe agjentët tanë do t'ju
kontaktojnë menjëherë.

Plotësoni formën

Apliko për këtë pronë

X

Shisni ose jepni me qira pronën

X

Jepni me qira pronën tuaj

X