Detaje të pronës     For rent

 • Lokalizimi: Vile mbrapa Ambasades se Shteteve te Bashkuara te Amerikes
 • Tipi: Vile 4+1+G
 • Sip. Total: 214m2
 • Dhoma: 4
 • Sip. Ndërtimi: 214m2
 • Ballkone: 1
 • Tualete: 4
 • Kati: Perdhe
 • Total Kate: 2
 • Faza: Ekzistues
 • Shiko Planimetrine
 • Orientimi: Jug-Perendim-Lindje
 • ID: 1632421513489
 • Opsione: nyjegatimi, mobiluarpjeserisht, aircondition, oxhak, 24uje, sobe, frigorifer, lavastovilje, parkim, termoizolim, shkalle me ndricim natyral,

1,600 Euro në muaj

Shitur
Shiko prona të tjera

Keni pronë për shitje
apo për qira?

Dërgoni të dhënat tuaja
dhe agjentët tanë do t'ju
kontaktojnë menjëherë.

Plotësoni formën

Apliko për këtë pronë

X

Shisni ose jepni me qira pronën

X

Jepni me qira pronën tuaj

X