Detaje të pronës     For rent

 • Lokalizimi: Zyre, ne nje ndertim te ri ne Bulevardin Gjergj Fishta
 • Tipi: Zyre 4+1
 • Sip. Total: 173.57m2
 • Dhoma: 4
 • Tualete: 1
 • Ashensorë: 1
 • Kati: 8
 • Total Kate: 9
 • Faza: I Ri i perfunduar
 • Shiko Planimetrine
 • Orientimi: Jug-Perendim-Lindje
 • ID: 1600880767952
 • Opsione: hipoteke, ashensor, parkim, termoizolim, ashensor ne parking,

1,300 Euro në muaj

Shitur
Shiko prona të tjera

Keni pronë për shitje
apo për qira?

Dërgoni të dhënat tuaja
dhe agjentët tanë do t'ju
kontaktojnë menjëherë.

Plotësoni formën

Apliko për këtë pronë

X

Shisni ose jepni me qira pronën

X

Jepni me qira pronën tuaj

X