Detaje të pronës     For rent

 • Lokalizimi: Bulevardi Bajram Curri, prane Gjykates se Rrethit Tirane
 • Tipi: Zyre 2+1
 • Sip. Total: 65m2
 • Dhoma: 2
 • Ballkone: 1
 • Tualete: 1
 • Kati: 2
 • Total Kate: 2
 • Faza: I rikonstruktuar
 • Orientimi: Jug-Veri
 • ID: 248104274272920

500 Euro në muaj

Shitur
Shiko prona të tjera

Keni pronë për shitje
apo për qira?

Dërgoni të dhënat tuaja
dhe agjentët tanë do t'ju
kontaktojnë menjëherë.

Plotësoni formën

Apliko për këtë pronë

X

Shisni ose jepni me qira pronën

X

Jepni me qira pronën tuaj

X