Detaje të pronës     For rent

 • Lokalizimi: Zyra prane Gjykates se Krimeve te Renda
 • Tipi: Zyre
 • Sip. Total: 259.38m2
 • Tualete: 2
 • Ashensorë: 2
 • Kati: 1
 • Total Kate: 12
 • Faza: I Ri i perfunduar
 • Shiko Planimetrine
 • Orientimi: Lindje-Perendim
 • ID: 358562648296357
 • Opsione: hipoteke,

0 Euro në muaj

Shitur
Shiko prona të tjera

Keni pronë për shitje
apo për qira?

Dërgoni të dhënat tuaja
dhe agjentët tanë do t'ju
kontaktojnë menjëherë.

Plotësoni formën

Apliko për këtë pronë

X

Shisni ose jepni me qira pronën

X

Jepni me qira pronën tuaj

X