Detaje të pronës     For sale

  • Lokalizimi: Rezidenca DownTown One, ngjitur me ETC
  • Tipi: Zyre
  • Sip. Total: 453m2
  • Sip. Ndërtimi: 332.67m2
  • Ashensorë: 4
  • Total Kate: 36
  • Faza: I Ri per prenotim
  • Orientimi: Jug-Perendim
  • ID: 1669036149905
  • Opsione: termoizolim, shkalle me ndricim natyral, ashensor ne parking,

0 Euro

Apliko për pronën
Shiko prona të tjera

Keni pronë për shitje
apo për qira?

Dërgoni të dhënat tuaja
dhe agjentët tanë do t'ju
kontaktojnë menjëherë.

Plotësoni formën

Apliko për këtë pronë

X

Shisni ose jepni me qira pronën

X

Jepni me qira pronën tuaj

X